Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR

BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR
Skladem ✅
7 444 Kč

7 444 Kč


Krátký popis

Pneumatiky Black Lion BD280 jsou určeny pro nákladní vozidla a nabízí dobré trakční vlastnosti a delší životnost běhounu díky speciální směsi dezénu. Jsou vybaveny certifikacemi M+S a 3PMSF, což umožňuje jejich použití po celý rok... Celý popis

Výrobce: BLACK LION

Nejnižší cena BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR



Na níže uvedených eshopech se prodává BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR v akci?


BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR
Skladem ✅

7 444 Kč




Produkt BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR z kategorie Pneumatiky Pneumatiky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Pneuboss.cz za cenu 7 444 Kč.


Informace o BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR


Pneumatiky Black Lion BD280 jsou určeny pro nákladní vozidla a nabízí dobré trakční vlastnosti a delší životnost běhounu díky speciální směsi dezénu. Jsou vybaveny certifikacemi M+S a 3PMSF, což umožňuje jejich použití po celý rok v různých povětrnostních podmínkách. Tato ekonomicky výhodná volba je vhodná pro smíšené povrchy a zajišťuje dobrý úchop i v náročnějších provozních podmínkách.

✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Pneumatiky Pneumatiky

🧵 Výrobce

BLACK LION

🛒 Obchod

Pneuboss.cz

💰 Cena

7 444


Často kladené otázky k BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR


❓ Kolik stojí BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR?

Produkt BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR můžete zakoupit již od 7 444Kč v eshopu Pneuboss.cz


❓ Kde koupit BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR?

Produkt BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR si můžete zakoupit například v eshopu Pneuboss.cz


❓ Je BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají BLACK LION 13 R 22.5 156/150J BD280 TL 20PR skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Pneuboss.cz




Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další pneumatiky pneumatiky. Podívejte se na jejich nabídku.



Vyhledávejte další pneumatiky pneumatiky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pneumatiky pneumatiky.

Dále pro Vás máme pneumatiky pneumatiky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky black lion?


Od značky black lion máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od black lion.